Продукція > KOA SPEER > SG73S2ATTD471J
SG73S2ATTD471J
SG73S2ATTD471J KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 470ohm 5% 200ppm Anti-Surge
на замовлення 8695 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук