Продукція > KOA SPEER > SG73S2BTTD751J
SG73S2BTTD751J
SG73S2BTTD751J KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 750ohm 5% 200ppm Anti-Surge
на замовлення 3790 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук