Продукція > KOA SPEER > SG73S2ETTD105G
SG73S2ETTD105G
SG73S2ETTD105G KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 1Mohm 2% 200ppm Anti-Surge
на замовлення 3758 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук