Продукція > SG7 > SG73W2HTTE4R7K
SG73W2HTTE4R7K
Виробник:
на замовлення 214000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис SG73W2HTTE4R7K
Thick Film Resistors - SMD 0.75W 4.7ohm 10% 400ppm Anti-Surge.
Інші пропозиції SG73W2HTTE4R7K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SG73W2HTTE4R7K SG73W2HTTE4R7K Виробник : KOA Speer SG73-12431.pdf Thick Film Resistors - SMD 0.75W 4.7ohm 10% 400ppm Anti-Surge