SGA12E05-USB
SGA12E05-USB Mean-Well USA, Inc.
sga12e-spec.pdfpdfjs.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
Plug-In Adapter Single-OUT 5V 2.4A 12W 4-Pin
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 12W, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.45" L x 1.08" W x 1.56" H (62.2mm x 27.4mm x 39.7mm), Voltage - Output: 5V, Output Connector: USB A Receptacle, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CB, CE, GS, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 2.4A, Input Connector: CEE 7/16, Region Utilized: Europe, No Load Power Consumption: 75mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 12 W.
Інші пропозиції SGA12E05-USB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SGA12E05-USB
Код товару: 167191
Додати до обраних Обраний товар
SGA12E-spec.pdf Блоки та елементи живлення > AC / DC адаптери
товару немає в наявності
SGA12E05-USB Виробник : MEAN WELL SGA12E-spec.pdf AC/DC, 12W, Вхід: 90-264VAC, Вихід: 5V/2.4A, розміри 62.2х27.4х39.5 мм, -20...+60 С, USB Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
SGA12E05-USB Виробник : MEAN WELL SGA12E-spec.pdf AC/DC, 12W, Вхід: 90-264VAC, Вихід: 5V/2.4A, розміри 62.2х27.4х39.5 мм, -20...+60 С, USB Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
SGA12E05-USB SGA12E05-USB Виробник : MEAN WELL USA Inc. SGA12E-spec.pdf Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 12W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.45" L x 1.08" W x 1.56" H (62.2mm x 27.4mm x 39.7mm)
Voltage - Output: 5V
Output Connector: USB A Receptacle
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 2.4A
Input Connector: CEE 7/16
Region Utilized: Europe
No Load Power Consumption: 75mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 12 W
SGA12E05-USB SGA12E05-USB Виробник : MEAN WELL SGA12E-spec.pdf Wall Mount AC Adapters 12W 5V 2.4A EU USB (A) Level VI