Продукція > MEAN WELL > SGA12E07-P1J
SGA12E07-P1J
SGA12E07-P1J MEAN WELL
SGA12E.pdf
Виробник: MEAN WELL
Category: Plug-in Power Supplies
Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 7.5VDC; 1.6A; 12W; 83%
Type of power supply: switching
Kind of power supply: mains; plug-in
Output voltage: 7.5V DC
Maximum output current: 1.6A
Power: 12W
Kind of output connector: 5,5/2,1
Body dimensions: 62.2x27.4x39.5mm
Supply voltage: 90...264V AC
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
Length of output cable: 1m
Efficiency: 83%
Connector variant: straight
Polarisation: positive inner pin
Manufacturer series: SGA12E
Operating temperature: -20...60°C
Connectors for the country: Europe
Operating modes: constant voltage
на замовлення 7 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plug-in Power Supplies, Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 7.5VDC; 1.6A; 12W; 83%, Type of power supply: switching, Kind of power supply: mains; plug-in, Output voltage: 7.5V DC, Maximum output current: 1.6A, Power: 12W, Kind of output connector: 5,5/2,1, Body dimensions: 62.2x27.4x39.5mm, Supply voltage: 90...264V AC, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP, Conform to the norm: Energy efficiency Level VI, Length of output cable: 1m, Efficiency: 83%, Connector variant: straight, Polarisation: positive inner pin, Manufacturer series: SGA12E, Operating temperature: -20...60°C, Connectors for the country: Europe, Operating modes: constant voltage.
Інші пропозиції SGA12E07-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SGA12E07-P1J Виробник : MEAN WELL SGA12E-spec.pdf AC/DC, 12W, Вхід: 90-264VAC, Вихід: 7.5V/1.6A, розміри 62.2х27.4х39.7 мм, -20...+60 С Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт
товару немає в наявності
SGA12E07-P1J Виробник : MEAN WELL SGA12E-spec.pdf AC/DC, 12W, Вхід: 90-264VAC, Вихід: 7.5V/1.6A, розміри 62.2х27.4х39.7 мм, -20...+60 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
товару немає в наявності
SGA12E07-P1J SGA12E07-P1J Виробник : MEAN WELL USA Inc. SGA12E-spec.pdf Description: AC/DC WALL MNT ADAPTER 7.5V 12W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.45" L x 1.08" W x 1.56" H (62.2mm x 27.4mm x 39.7mm)
Voltage - Output: 7.5V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 39.4" (1.00m)
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1.6A
Input Connector: CEE 7/16
Region Utilized: Europe
No Load Power Consumption: 75mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 12 W
SGA12E07-P1J SGA12E07-P1J Виробник : MEAN WELL SGA12E-spec.pdf Wall Mount AC Adapters 12W 7.5V 1.6A EU 2.1x5.5 Level VI