SGA12E24-P1J
SGA12E24-P1J MEAN WELL USA Inc.
SGA12E-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.45" L x 1.08" W x 1.56" H (62.2mm x 27.4mm x 39.7mm)
Voltage - Output: 24V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 70.9" (1.80m)
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CB, CE, GS
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 500mA
Input Connector: CEE 7/16
Region Utilized: Europe
No Load Power Consumption: 75mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 12 W
на замовлення 96 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.45" L x 1.08" W x 1.56" H (62.2mm x 27.4mm x 39.7mm), Voltage - Output: 24V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 70.9" (1.80m), Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CB, CE, GS, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 500mA, Input Connector: CEE 7/16, Region Utilized: Europe, No Load Power Consumption: 75mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 12 W.
Інші пропозиції SGA12E24-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SGA12E24-P1J Виробник : MEAN WELL SGA12E-spec.pdf AC/DC, 12W, Вход: 90-264VAC, Выход: 24V/0.5A, корпус 62.2х27.4х39.7 мм, -20...+60 С Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
SGA12E24-P1J Виробник : MEAN WELL SGA12E-spec.pdf AC/DC, 12W, Вход: 90-264VAC, Выход: 24V/0.5A, корпус 62.2х27.4х39.7 мм, -20...+60 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
SGA12E24-P1J SGA12E24-P1J Виробник : Mean-Well USA, Inc. sga12e-spec.pdfpdfjs.pdf Plug-In Adapter Single-OUT 24V 0.5A 12W Carton
SGA12E24-P1J SGA12E24-P1J Виробник : MEAN WELL SGA12E-spec.pdf Wall Mount AC Adapters 12W 24V 0.5A EU 2.1x5.5 Level VI