Продукція > MEAN WELL > SGA18E15-P1J
SGA18E15-P1J
SGA18E15-P1J MEAN WELL
SGA18E.pdf
Виробник: MEAN WELL
Category: Plug-in Power Supplies
Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 15VDC; 1.2A; 18W; 85.5%
Type of power supply: switching
Kind of power supply: mains; plug-in
Output voltage: 15V DC
Maximum output current: 1.2A
Power: 18W
Kind of output connector: 5,5/2,1
Body dimensions: 75.5x32x47.5mm
Supply voltage: 90...264V AC
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
Length of output cable: 1.5m
Efficiency: 85.5%
Connector variant: straight
Polarisation: positive inner pin
Manufacturer series: SGA18E
Operating temperature: -20...60°C
Connectors for the country: Europe
Operating modes: constant voltage
на замовлення 42 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plug-in Power Supplies, Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 15VDC; 1.2A; 18W; 85.5%, Type of power supply: switching, Kind of power supply: mains; plug-in, Output voltage: 15V DC, Maximum output current: 1.2A, Power: 18W, Kind of output connector: 5,5/2,1, Body dimensions: 75.5x32x47.5mm, Supply voltage: 90...264V AC, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP, Conform to the norm: Energy efficiency Level VI, Length of output cable: 1.5m, Efficiency: 85.5%, Connector variant: straight, Polarisation: positive inner pin, Manufacturer series: SGA18E, Operating temperature: -20...60°C, Connectors for the country: Europe, Operating modes: constant voltage.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SGA18E15-P1J SGA18E15-P1J Виробник : Mean-Well USA, Inc. sga18e-spec.pdf Plug-In Adapter Single-OUT 15V 1.2A 18W Carton
на замовлення 46 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
SGA18E15-P1J SGA18E15-P1J Виробник : MEAN WELL USA Inc. SGA18E-spec.pdf Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 18W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.97" L x 1.26" W x 1.87" H (75.5mm x 32.0mm x 47.5mm)
Voltage - Output: 15V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1.2A
Input Connector: CEE 7/16
Region Utilized: Europe
No Load Power Consumption: 75mW (Max)
Power (Watts): 18 W
товару немає в наявності
SGA18E15-P1J SGA18E15-P1J Виробник : MEAN WELL SGA18E-spec.pdf Wall Mount AC Adapters 18W 15V 1.2A EU 2.1x5.5 Level VI