Продукція > MEAN WELL > SGA25E09-P1J
SGA25E09-P1J
SGA25E09-P1J MEAN WELL
SGA25E.pdf
Виробник: MEAN WELL
Category: Plug-in Power Supplies
Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 9VDC; 2.77A; 25W; 86.5%
Type of power supply: switching
Kind of power supply: mains; plug-in
Output voltage: 9V DC
Maximum output current: 2.77A
Power: 25W
Kind of output connector: 5,5/2,1
Body dimensions: 75.5x32x47.5mm
Supply voltage: 90...264V AC
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
Length of output cable: 1m
Efficiency: 86.5%
Connector variant: straight
Polarisation: positive inner pin
Manufacturer series: SGA25E
Operating temperature: -20...60°C
Connectors for the country: Europe
Operating modes: constant voltage
на замовлення 13 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plug-in Power Supplies, Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 9VDC; 2.77A; 25W; 86.5%, Type of power supply: switching, Kind of power supply: mains; plug-in, Output voltage: 9V DC, Maximum output current: 2.77A, Power: 25W, Kind of output connector: 5,5/2,1, Body dimensions: 75.5x32x47.5mm, Supply voltage: 90...264V AC, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP, Conform to the norm: Energy efficiency Level VI, Length of output cable: 1m, Efficiency: 86.5%, Connector variant: straight, Polarisation: positive inner pin, Manufacturer series: SGA25E, Operating temperature: -20...60°C, Connectors for the country: Europe, Operating modes: constant voltage.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SGA25E09-P1J Виробник : Mean-Well USA, Inc. Plug-In Adapter Single-OUT 9V 2.77A 25W Carton
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
SGA25E09-P1J SGA25E09-P1J Виробник : MEAN WELL USA Inc. Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 25W
товару немає в наявності
SGA25E09-P1J SGA25E09-P1J Виробник : MEAN WELL SGA25E_SPEC-1388856.pdf Wall Mount AC Adapters 25W 9V 2.77A EU 2.1x5.5 Level VI