Продукція > MEAN WELL > SGA25E12-P1J
SGA25E12-P1J MEAN WELL
SGA25E-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 25W, Вхід: 90-264VAC, Вихід: 12V/2.08A, розміри 75.5х32х47.5 мм, -20...+60 С Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
AC/DC, 25W, Вхід: 90-264VAC, Вихід: 12V/2.08A, розміри 75.5х32х47.5 мм, -20...+60 С Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції SGA25E12-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SGA25E12-P1J Виробник : MEAN WELL SGA25E-spec.pdf AC/DC, 25W, Вхід: 90-264VAC, Вихід: 12V/2.08A, розміри 75.5х32х47.5 мм, -20...+60 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
SGA25E12-P1J SGA25E12-P1J Виробник : MEAN WELL USA Inc. SGA25E-spec.pdf Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 25W
SGA25E12-P1J SGA25E12-P1J Виробник : MEAN WELL SGA25E-spec.pdf Wall Mount AC Adapters 25W 12V 2.08A EU 2.1x5.5 Level VI