Продукція > MEAN WELL > SGA40E09-P1J
SGA40E09-P1J
SGA40E09-P1J MEAN WELL
SGA40E.pdf
Виробник: MEAN WELL
Category: Plug-in Power Supplies
Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 9VDC; 4.44A; 40W; 86%
Type of power supply: switching
Kind of power supply: mains; plug-in
Output voltage: 9V DC
Maximum output current: 4.44A
Power: 40W
Kind of output connector: 5,5/2,1
Body dimensions: 75.5x32x47.5mm
Supply voltage: 90...264V AC
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
Length of output cable: 1m
Efficiency: 86%
Connector variant: straight
Polarisation: positive inner pin
Manufacturer series: SGA40E
Operating temperature: -20...50°C
Connectors for the country: Europe
Operating modes: constant voltage
на замовлення 4 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plug-in Power Supplies, Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 9VDC; 4.44A; 40W; 86%, Type of power supply: switching, Kind of power supply: mains; plug-in, Output voltage: 9V DC, Maximum output current: 4.44A, Power: 40W, Kind of output connector: 5,5/2,1, Body dimensions: 75.5x32x47.5mm, Supply voltage: 90...264V AC, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Conform to the norm: Energy efficiency Level VI, Length of output cable: 1m, Efficiency: 86%, Connector variant: straight, Polarisation: positive inner pin, Manufacturer series: SGA40E, Operating temperature: -20...50°C, Connectors for the country: Europe, Operating modes: constant voltage.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SGA40E09-P1J SGA40E09-P1J Виробник : Mean-Well USA, Inc. sga40e-spec.pdf Plug-In Adapter Single-OUT 9V 4.44A 40W Carton
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
SGA40E09-P1J SGA40E09-P1J Виробник : MEAN WELL Wall Mount AC Adapters 40W 9V 4.44A Euro Plug Level VI