Продукція > MEAN WELL > SGA60E48-P1J
SGA60E48-P1J MEAN WELL
SGA60E-SPEC.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 60W, Вхід: 90-264VAC, Вихід: 48V/1.25A, розміри 93.5x35x51.5 мм, -20...+50 C Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
AC/DC, 60W, Вхід: 90-264VAC, Вихід: 48V/1.25A, розміри 93.5x35x51.5 мм, -20...+50 C Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції SGA60E48-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SGA60E48-P1J Виробник : MEAN WELL SGA60E-SPEC.pdf AC/DC, 60W, Вхід: 90-264VAC, Вихід: 48V/1.25A, розміри 93.5x35x51.5 мм, -20...+50 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
SGA60E48-P1J SGA60E48-P1J Виробник : MEAN WELL USA Inc. SGA60E-spec.pdf Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 60W
SGA60E48-P1J SGA60E48-P1J Виробник : MEAN WELL SGA60E-spec.pdf Wall Mount AC Adapters 60W 48V 1.25A Euro Plug Level VI