SGAS15A15-P1J
SGAS15A15-P1J MEAN WELL USA Inc.
SGAS15A%20Series.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 15W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.37" L x 2.00" W x 1.33" H (85.7mm x 50.9mm x 33.8mm)
Voltage - Output: 15V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 47" (1.20m)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 1A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 75mW
Part Status: Active
Power (Watts): 15 W
Standard Number: 62368-1
на замовлення 19 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 15W, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.37" L x 2.00" W x 1.33" H (85.7mm x 50.9mm x 33.8mm), Voltage - Output: 15V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 47" (1.20m), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord, Approval Agency: CB, CE, cULus, EAC, FCC, GS, TUV, UKCA, Form: Desktop (Class I), Efficiency: 85%, Current - Output (Max): 1A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 75mW, Part Status: Active, Power (Watts): 15 W, Standard Number: 62368-1.
Інші пропозиції SGAS15A15-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SGAS15A15-P1J SGAS15A15-P1J Виробник : MEAN WELL SGAS15A-spec.pdf AC/DC, 15W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 15V/1.00A, корпус 85.7х50.9х33.8 мм, -20...+70 С Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
SGAS15A15-P1J SGAS15A15-P1J Виробник : MEAN WELL SGAS15A-spec.pdf AC/DC, 15W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 15V/1.00A, корпус 85.7х50.9х33.8 мм, -20...+70 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
SGAS15A15-P1J SGAS15A15-P1J Виробник : MEAN WELL SGAS15A%20Series.pdf Desktop AC Adapters 15W 15V 1A 2.1x5.5 DC plug C14 AC Inlet