SGAS15B09-P1J
SGAS15B09-P1J MEAN WELL USA Inc.
SGAS15B%20Series.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 15W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.15" L x 1.54" W x 1.09" H (80.0mm x 39.0mm x 27.7mm)
Voltage - Output: 9V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 47" (1.20m)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Form: Desktop (Class II)
Efficiency: 84%
Current - Output (Max): 1.66A
Input Connector: IEC 320-C8
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 75mW
Part Status: Active
Power (Watts): 15 W
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 15W, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.15" L x 1.54" W x 1.09" H (80.0mm x 39.0mm x 27.7mm), Voltage - Output: 9V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 47" (1.20m), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord, Approval Agency: CB, CE, cULus, EAC, FCC, GS, TUV, UKCA, Form: Desktop (Class II), Efficiency: 84%, Current - Output (Max): 1.66A, Input Connector: IEC 320-C8, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 75mW, Part Status: Active, Power (Watts): 15 W, Standard Number: 62368-1.
Інші пропозиції SGAS15B09-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SGAS15B09-P1J SGAS15B09-P1J Виробник : MEAN WELL SGAS15B-spec.pdf AC/DC, 15W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 9V/1.66A, корпус 80.0х39.0х27.7 мм, -20...+70 С Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
SGAS15B09-P1J SGAS15B09-P1J Виробник : MEAN WELL SGAS15B-spec.pdf AC/DC, 15W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 9V/1.66A, корпус 80.0х39.0х27.7 мм, -20...+70 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
товару немає в наявності
SGAS15B09-P1J SGAS15B09-P1J Виробник : MEAN WELL SGAS15B%20Series.pdf Desktop AC Adapters 15W 9V 1.66A 2.1x5.5 DC plug C8 AC Inlet