SGAS15E15-P1J
SGAS15E15-P1J MEAN WELL USA Inc.
SGAS15E%20Series.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 15W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.27" L x 1.66" W x 0.97" H (57.6mm x 42.1mm x 24.7mm)
Voltage - Output: 15V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 47" (1.20m)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CB, CE, EAC, FCC, GS, TUV, UKCA
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 1A
Input Connector: CEE 7/16
Region Utilized: Europe
No Load Power Consumption: 75mW
Part Status: Active
Power (Watts): 15 W
Standard Number: 62368-1
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 15W, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.27" L x 1.66" W x 0.97" H (57.6mm x 42.1mm x 24.7mm), Voltage - Output: 15V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 47" (1.20m), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CB, CE, EAC, FCC, GS, TUV, UKCA, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: 85%, Current - Output (Max): 1A, Input Connector: CEE 7/16, Region Utilized: Europe, No Load Power Consumption: 75mW, Part Status: Active, Power (Watts): 15 W, Standard Number: 62368-1.
Інші пропозиції SGAS15E15-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SGAS15E15-P1J SGAS15E15-P1J Виробник : MEAN WELL SGAS15E-spec.pdf AC/DC, 15W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 15V/1.00A, корпус 57.6х42.1х24.7 мм, -20...+70 С Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
SGAS15E15-P1J SGAS15E15-P1J Виробник : MEAN WELL SGAS15E-spec.pdf AC/DC, 15W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 15V/1.00A, корпус 57.6х42.1х24.7 мм, -20...+70 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
SGAS15E15-P1J SGAS15E15-P1J Виробник : MEAN WELL SGAS15E%20Series.pdf Wall Mount AC Adapters 15W 15V 1A DC plug 2 pin EU AC plug