SGAS60E12-P1J
SGAS60E12-P1J MEAN WELL USA Inc.
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: PWR SUPP, BATT & COND
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 2.97" L x 1.26" W x 1.87" H (75.5mm x 32.0mm x 47.5mm)
Voltage - Output: 12V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Cord Length: 39" (1.00m)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CB, CE, GS, TUV, UKCA
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 5A
Input Connector: CEE 7/16
Region Utilized: Europe
No Load Power Consumption: 150mW
Power (Watts): 60 W
Standard Number: 62368-1
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR SUPP, BATT & COND, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 2.97" L x 1.26" W x 1.87" H (75.5mm x 32.0mm x 47.5mm), Voltage - Output: 12V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Cord Length: 39" (1.00m), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CB, CE, GS, TUV, UKCA, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 5A, Input Connector: CEE 7/16, Region Utilized: Europe, No Load Power Consumption: 150mW, Power (Watts): 60 W, Standard Number: 62368-1.
Інші пропозиції SGAS60E12-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SGAS60E12-P1J Виробник : MEAN WELL AC/DC, 60W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 12V/5A, корпус 75.5х32х47.5 мм, -20...+70 С Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
SGAS60E12-P1J Виробник : MEAN WELL AC/DC, 60W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 12V/5A, корпус 75.5х32х47.5 мм, -20...+70 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
SGAS60E12-P1J SGAS60E12-P1J Виробник : MEAN WELL Wall Mount AC Adapters 60W 12V 5A EU 2 pin AC plug 2.1x5.5 DC plug