SGL2-60-3G
SGL2-60-3G DIOTEC SEMICONDUCTOR
sgl2-40-3g.pdf
Виробник: DIOTEC SEMICONDUCTOR
Category: SMD Schottky diodes
Description: Diode: Schottky rectifying; MiniMELF plastic; SMD; 60V; 2A
Type of diode: Schottky rectifying
Case: MiniMELF plastic
Mounting: SMD
Max. off-state voltage: 60V
Load current: 2A
Semiconductor structure: single diode
Max. forward voltage: 0.65V
Max. forward impulse current: 20A
Kind of package: reel; tape
Capacitance: 30pF
на замовлення 2128 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Schottky diodes, Description: Diode: Schottky rectifying; MiniMELF plastic; SMD; 60V; 2A, Type of diode: Schottky rectifying, Case: MiniMELF plastic, Mounting: SMD, Max. off-state voltage: 60V, Load current: 2A, Semiconductor structure: single diode, Max. forward voltage: 0.65V, Max. forward impulse current: 20A, Kind of package: reel; tape, Capacitance: 30pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SGL2-60-3G SGL2-60-3G Виробник : Diotec Semiconductor sgl2_40_3g-2529954.pdf Schottky Diodes & Rectifiers Schottky, MiniMelf, 60V, 2A