Продукція > YAGEO > SH050M0100A3S-0811
SH050M0100A3S-0811
SH050M0100A3S-0811 Yageo
1787482339701511e-cap_miniature_sh_2011.pdf
Виробник: Yageo
Cap Aluminum Lytic 100uF 50V 20% (8 X 11mm) Radial 3.5mm 169mA 2000h 105°C T/R
на замовлення 648 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 74
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SH050M0100A3S-0811 SH050M0100A3S-0811 Виробник : Yageo 1787482339701511e-cap_miniature_sh_2011.pdf Cap Aluminum Lytic 100uF 50V 20% (8 X 11mm) Radial 3.5mm 169mA 2000h 105°C T/R