SHDR-20V-S-B
SHDR-20V-S-B JST Sales America Inc.
eSHD.pdf
Виробник: JST Sales America Inc.
Description: CONN RCPT HSG 20POS 1.00MM
Packaging: Bulk
Features: Pick and Place
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Natural
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 20
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Contact Type: Female Socket
Row Spacing: 0.039" (1.00mm)
Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT)
Number of Rows: 2
на замовлення 7086 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 20POS 1.00MM, Packaging: Bulk, Features: Pick and Place, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Natural, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 20, Pitch: 0.039" (1.00mm), Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Contact Type: Female Socket, Row Spacing: 0.039" (1.00mm), Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SHDR-20V-S-B SHDR-20V-S-B Виробник : JST Corporation eshd.pdf Conn Housing RCP 20 POS 1mm Crimp ST Cable Mount White Box
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 904