SHP-30K-380
SHP-30K-380 MEAN WELL
search.aspx?prod=SHP-30K-HV
Виробник: MEAN WELL
Switching Power Supplies 30KW 380V 79A 3 wire 340-530VAC in programmable output
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Description: O/P +380V79A, Power (Watts): 30kW, Features: Adjustable Output, Load Sharing, PFC, Remote On/Off, Standby Output, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 21.26" L x 16.69" W x 3.29" H (540.0mm x 424.0mm x 83.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 340 ~ 530 VAC (3 Phase), Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, TUV, UKCA, Efficiency: 97%, Voltage - Output 1: 380V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4.25 kV, Standard Number: 62368-1, Current - Output 1: 79 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Power (Watts): 30kW
Features: Adjustable Output, Load Sharing, PFC, Remote On/Off, Standby Output
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 21.26" L x 16.69" W x 3.29" H (540.0mm x 424.0mm x 83.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 340 ~ 530 VAC (3 Phase)
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, TUV, UKCA
Efficiency: 97%
Voltage - Output 1: 380V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4.25 kV
Standard Number: 62368-1
Current - Output 1: 79 A
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
SHP-30K-380 SHP-30K-380 Виробник : MEAN WELL SHP-30K-HV-spec.pdf AC/DC, 30000W, Вхід: 3x340-530VAC, Вихід: 380V/90A, розміри 540x424x83.5 мм, -30...+70 С Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
SHP-30K-380 SHP-30K-380 Виробник : MEAN WELL SHP-30K-HV-spec.pdf AC/DC, 30000W, Вхід: 3x340-530VAC, Вихід: 380V/90A, розміри 540x424x83.5 мм, -30...+70 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт