Продукція > SI9 > SI9183DT-25-T1E3
SI9183DT-25-T1E3
Виробник:
на замовлення 16000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LIN 2.5V 150MA TSOT23-5, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 150mA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 900 µA, Voltage - Input (Max): 6V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: TSOT-23-5, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Control Features: Enable, PSRR: 60dB ~ 30dB (1kHz ~ 100kHz), Voltage Dropout (Max): 0.22V @ 150mA, Protection Features: Over Temperature, Short Circuit.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SI9183DT-25-T1-E3 Виробник : VISHAY Si9183.pdf
SI9183DT-25-T1-E3 SI9183DT-25-T1-E3 Виробник : Vishay Siliconix Si9183.pdf Description: IC REG LIN 2.5V 150MA TSOT23-5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 150mA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 900 µA
Voltage - Input (Max): 6V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: TSOT-23-5
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Control Features: Enable
PSRR: 60dB ~ 30dB (1kHz ~ 100kHz)
Voltage Dropout (Max): 0.22V @ 150mA
Protection Features: Over Temperature, Short Circuit
товару немає в наявності
SI9183DT-25-T1-E3 SI9183DT-25-T1-E3 Виробник : Vishay / Siliconix Si9183.pdf LDO Voltage Regulators 150mA 2.5V