SIDSP-SD1280-101M
SIDSP-SD1280-101M Suntsu Electronics, Inc
SD1280-Series.pdf
Виробник: Suntsu Electronics, Inc
Description: FIXED IND 100UH SMD 2.4A 164MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 164mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.36A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.317" (8.05mm)
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 2.4 A
на замовлення 1068 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH SMD 2.4A 164MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 164mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.36A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.317" (8.05mm), Part Status: Active, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 2.4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SIDSP-SD1280-101M Виробник : Suntsu Electronics SD1280-Series.pdf SIDSP-SD1280-101M
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 259
SIDSP-SD1280-101M Виробник : Suntsu Electronics SD1280-Suntsu.pdf Дросель SMD, L = 100 мкГн, Розм = 12 x 12 x 8,1 мм, Точн., % = 20, Ic = 2,4 А, Rdc, мОм = 164, Тексп, °C = -40...+125, Екранування = Так,... Група товару: Індуктивності Корпус: 12x12x8.1mm Од. вим: шт