SIGN17X22E Desco Industries Inc.
Виробник: Desco Industries Inc.
WARNING POSTERS
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SIGN ESD/STATIC WARN 22"X17", Packaging: Bulk, Color: Black Legend, Yellow Background, Material: Paper, Label Size: 22.00" L x 17.00" W (558.8mm x 431.8mm), Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції SIGN17X22E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SIGN17X22E Виробник : SCS Description: SIGN ESD/STATIC WARN 22"X17"
Packaging: Bulk
Color: Black Legend, Yellow Background
Material: Paper
Label Size: 22.00" L x 17.00" W (558.8mm x 431.8mm)