SJ-25015-67
SJ-25015-67 CUI Devices
sj_25015_67-2306699.pdf
Виробник: CUI Devices
Phone Connectors 2.5 mm, Stereo, Right Angle, Surface Mount (SMT), 4 Conductors, 0 Internal Switches, Audio Jack Connector, IP67
на замовлення 248 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AUDIO JACK, 2.5 MM, RT, 5 CONDUC, Features: Board Guide, IP67, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Phone Jack, Gender: Female, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Number of Positions/Contacts: 4 Conductors, 5 Contacts, Internal Switch(s): Does Not Contain Switch, Signal Lines: Stereo (4 Conductor, TRRS), Termination: Solder, Actual Diameter: 0.102" (2.60mm), Industry Recognized Mating Diameter: 2.50mm (0.094", 3/32", Sub Mini, Miniature) - Headphone.
Інші пропозиції SJ-25015-67
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SJ-25015-67 SJ-25015-67 Виробник : Same Sky (Formerly CUI Devices) sj-25015-67.pdf Description: AUDIO JACK, 2.5 MM, RT, 5 CONDUC
Features: Board Guide, IP67
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Phone Jack
Gender: Female
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Number of Positions/Contacts: 4 Conductors, 5 Contacts
Internal Switch(s): Does Not Contain Switch
Signal Lines: Stereo (4 Conductor, TRRS)
Termination: Solder
Actual Diameter: 0.102" (2.60mm)
Industry Recognized Mating Diameter: 2.50mm (0.094", 3/32", Sub Mini, Miniature) - Headphone
товару немає в наявності
Features: Board Guide, IP67
Gender: Female
Shielding: Shielded
Termination: Solder