Продукція > 3M > SJ-5003 (BLACK)
SJ-5003 (BLACK)
SJ-5003 (BLACK) 3M
Виробник: 3M
Description: BUMPER CYLINDRICAL 0.44" DIA BLK
Packaging: Bulk
Color: Black
Size / Dimension: 0.440" Dia (11.18mm)
Mounting Type: Adhesive, Rubber
Material: Polyurethane
Shape: Cylindrical, Dome
Thickness: 0.197" (5.00mm)
Type: Bumper
Form: Sheet
Hardness: 72 Shore M
на замовлення 37520 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 56
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUMPER CYLINDRICAL 0.44" DIA BLK, Packaging: Bulk, Color: Black, Size / Dimension: 0.440" Dia (11.18mm), Mounting Type: Adhesive, Rubber, Material: Polyurethane, Shape: Cylindrical, Dome, Thickness: 0.197" (5.00mm), Type: Bumper, Form: Sheet, Hardness: 72 Shore M.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SJ-5003-BLACK SJ-5003-BLACK Виробник : 3M 755663550957968755662631267051bumponmoldedshapescoloredandclearseriestds.pdf.pdf Bumpers and Leveling Elements Bumper Black Polyurethane Adhesive Mount 11.1mm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 56