Продукція > YAGEO > SJ016M1000B5S-1019
SJ016M1000B5S-1019
SJ016M1000B5S-1019 Yageo
1787300673429038e-cap_miniature_sj_2011.pdf
Виробник: Yageo
Cap Aluminum Lytic 1000uF 16V 20% (10 X 19.5mm) Radial 5mm 0.026 Ohm 1820mA 4000h 105°C Bulk
на замовлення 60000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
Відгуки про товар
Написати відгук