SJ2-25102B-SMT-TR
SJ2-25102B-SMT-TR Same Sky (Formerly CUI Devices)
SJ2-25102B-SMT-TR.pdf
Виробник: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: AUDIO JACK, 2.5 MM, RT, 2 CONDUC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Board Guide
Connector Type: Phone Jack
Gender: Female
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Number of Positions/Contacts: 2 Conductors, 3 Contacts
Internal Switch(s): Single Switch
Signal Lines: Mono
Termination: Solder
Actual Diameter: 0.102" (2.60mm)
Industry Recognized Mating Diameter: 2.50mm (0.094", 3/32", Sub Mini, Miniature) - Headphone
Part Status: Active
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: AUDIO JACK, 2.5 MM, RT, 2 CONDUC, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Board Guide, Connector Type: Phone Jack, Gender: Female, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Number of Positions/Contacts: 2 Conductors, 3 Contacts, Internal Switch(s): Single Switch, Signal Lines: Mono, Termination: Solder, Actual Diameter: 0.102" (2.60mm), Industry Recognized Mating Diameter: 2.50mm (0.094", 3/32", Sub Mini, Miniature) - Headphone, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SJ2-25102B-SMT-TR SJ2-25102B-SMT-TR Виробник : Same Sky (Formerly CUI Devices) SJ2-25102B-SMT-TR.pdf Description: AUDIO JACK, 2.5 MM, RT, 2 CONDUC
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Board Guide
Connector Type: Phone Jack
Gender: Female
Shielding: Unshielded
Signal Lines: Mono
Termination: Solder
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
SJ2-25102B-SMT-TR SJ2-25102B-SMT-TR Виробник : Same Sky sj2_2510x_smt.pdf Phone Connectors 2.5mm SMT low profle 2conductr Tip switc
Мінімальне замовлення: 5
SJ2-25102B-SMT-TR SJ2-25102B-SMT-TR Виробник : CUI Devices sj2_2510x_smt-1779323.pdf Phone Connectors 2.5mm SMT low profle 2conductr Tip switc