SKE10A-05
SKE10A-05 MEAN WELL
SKE10-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
DC/DC Converters - Through Hole 10W 9-18Vin 5Vout/200-2000mA
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 5V 10W, Packaging: Tube, Features: OCP, SCP, Package / Case: 5-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.44" H (50.8mm x 25.4mm x 11.3mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -25°C ~ 71°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Efficiency: 78%, Current - Output (Max): 2A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 5V, Part Status: Active, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1 kV.
Інші пропозиції SKE10A-05
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SKE10A-05 SKE10A-05 Виробник : MEAN WELL SKE10-spec.pdf DC/DC, 10W, Вхід: 9-18VDC, Вихід: 5V/2А, ізоляція 1500VDC, корпус 50.8х25.4х11.2мм, -25...+71 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
SKE10A-05 SKE10A-05 Виробник : MEAN WELL SKE10-spec.pdf DC/DC, 10W, Вхід: 9-18VDC, Вихід: 5V/2А, ізоляція 1500VDC, корпус 50.8х25.4х11.2мм, -25...+71 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
SKE10A-05 SKE10A-05 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SKE10-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER 5V 10W
Packaging: Tube
Features: OCP, SCP
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.44" H (50.8mm x 25.4mm x 11.3mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 71°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Efficiency: 78%
Current - Output (Max): 2A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 5V
Part Status: Active
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV