SKE10A-24
SKE10A-24 MEAN WELL USA Inc.
SKE10-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER 24V 10W
Packaging: Tube
Features: OCP, SCP
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.44" H (50.8mm x 25.4mm x 11.3mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 71°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Efficiency: 81%
Current - Output (Max): 420mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV
на замовлення 117 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 24V 10W, Packaging: Tube, Features: OCP, SCP, Package / Case: 5-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.44" H (50.8mm x 25.4mm x 11.3mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -25°C ~ 71°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Efficiency: 81%, Current - Output (Max): 420mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SKE10A-24 SKE10A-24 Виробник : MEAN WELL SKE10-spec.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 10W 9-18Vin 24Vout/42-420mA
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Description: Converter: DC/DC; 10W; Uin: 9÷18VDC; Uout: 24VDC; Iout: 420mA; THT
Input voltage: 9...18V DC
Output voltage: 24V DC
Output current: 0.42A
Mounting: THT
Operating temperature: -25...71°C
Body dimensions: 50.8x25.4x11.2mm
Number of outputs: 1
Power: 10W
Dimensions: 2"x1"
Efficiency: 81%
Switching frequency: 200kHz
Insulation voltage: 1kV DC
Manufacturer series: SKE10
Protection: anti-overload OPP; short circuit protection SCP
Type of converter: DC/DC
на замовлення 1 шт:
SKE10A-24 SKE10A-24 Виробник : MEAN WELL SKE10-spec.pdf DC/DC, 10W, Вхід: 9-18VDC, Вихід: 24V/0.42А, ізоляція 1500VDC, корпус 50.8х25.4х11.2мм, -25...+71 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
SKE10A-24 SKE10A-24 Виробник : MEAN WELL SKE10-spec.pdf DC/DC, 10W, Вхід: 9-18VDC, Вихід: 24V/0.42А, ізоляція 1500VDC, корпус 50.8х25.4х11.2мм, -25...+71 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт