SKE10B-15
SKE10B-15 MEAN WELL
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 10W 18-36Vin 15Vout/66.6-666mA
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
DC/DC, 10W, Вхід: 18-36VDC, Вихід: 15V/0.666А, ізоляція 1500VDC, корпус 50.8х25.4х11.2мм, -25...+71 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції SKE10B-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SKE10B-15 SKE10B-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. Description: DC DC CONVERTER 15V 10W
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
SKE10B-15 SKE10B-15 Виробник : MEAN WELL SKE10-spec.pdf DC/DC, 10W, Вхід: 18-36VDC, Вихід: 15V/0.666А, ізоляція 1500VDC, корпус 50.8х25.4х11.2мм, -25...+71 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
SKE10B-15 SKE10B-15 Виробник : MEAN WELL SKE10-spec.pdf DC/DC, 10W, Вхід: 18-36VDC, Вихід: 15V/0.666А, ізоляція 1500VDC, корпус 50.8х25.4х11.2мм, -25...+71 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт