SKE10B-24
SKE10-spec.pdf
Код товару: 107587
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
товару немає в наявності
Ціна
SKE10B-24 SKE10B-24 Виробник : MEAN WELL SKE10-spec.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 10W 18-36Vin 24Vout/42-420mA
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
SKE10B-24 SKE10B-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SKE10-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER 24V 10W
Packaging: Tube
Features: OCP, SCP
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.44" H (50.8mm x 25.4mm x 11.3mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 71°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 82%
Current - Output (Max): 420mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 24V
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV
на замовлення 288 шт:
Кількість Ціна
SKE10B-24 SKE10B-24 Виробник : MEAN WELL SKE10-spec.pdf DC/DC, 10W, Вхід: 18-36VDC, Вихід: 24V/0.42А, ізоляція 1500VDC, корпус 50.8х25.4х11.2мм, -25...+71 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
SKE10B-24 SKE10B-24 Виробник : MEAN WELL SKE10-spec.pdf DC/DC, 10W, Вхід: 18-36VDC, Вихід: 24V/0.42А, ізоляція 1500VDC, корпус 50.8х25.4х11.2мм, -25...+71 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
Description: Converter: DC/DC; 10W; Uin: 18÷36VDC; Uout: 24VDC; Iout: 420mA; THT
Output current: 0.42A
Mounting: THT
Operating temperature: -25...71°C
Body dimensions: 50.8x25.4x11.2mm
Number of outputs: 1
Dimensions: 2"x1"
Power: 10W
Input voltage: 18...36V DC
Output voltage: 24V DC
Efficiency: 82%
Insulation voltage: 1kV DC
Switching frequency: 200kHz