SKE10C-24
SKE10C-24 MEAN WELL
SKE10_SPEC-1388859.pdf
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 10W 36-72Vin 24Vout 42-420mA Reg
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
DC/DC, 10W, Вхід: 36-72VDC, Вихід: 24V/0.42А, ізоляція 1500VDC, корпус 50.8х25.4х11.2мм, -25...+71 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції SKE10C-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SKE10C-24 SKE10C-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SKE10-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER 24V 10W
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
SKE10C-24 SKE10C-24 Виробник : MEAN WELL SKE10-spec.pdf DC/DC, 10W, Вхід: 36-72VDC, Вихід: 24V/0.42А, ізоляція 1500VDC, корпус 50.8х25.4х11.2мм, -25...+71 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
SKE10C-24 SKE10C-24 Виробник : MEAN WELL SKE10-spec.pdf DC/DC, 10W, Вхід: 36-72VDC, Вихід: 24V/0.42А, ізоляція 1500VDC, корпус 50.8х25.4х11.2мм, -25...+71 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт