SKE15A-05
SKE15A-05 MEAN WELL
SKE15-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
DC/DC Converters - Through Hole 15W 9-18Vin 5Vout
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 5V 15W, Packaging: Tube, Features: OCP, SCP, Package / Case: 5-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 2.00" W x 0.43" H (50.8mm x 50.8mm x 11.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -25°C ~ 71°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Efficiency: 79%, Current - Output (Max): 3A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 5V, Power (Watts): 15 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1 kV.
Інші пропозиції SKE15A-05
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SKE15A-05 SKE15A-05 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SKE15-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER 5V 15W
Packaging: Tube
Features: OCP, SCP
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 2.00" W x 0.43" H (50.8mm x 50.8mm x 11.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 71°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Efficiency: 79%
Current - Output (Max): 3A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 5V
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV