SKE15B-24
SKE15B-24 MEAN WELL
SKE15-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 15W 18-36Vin 24Vout
на замовлення 21 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 24V 15W, Packaging: Tube, Features: OCP, SCP, Package / Case: 5-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 2.00" W x 0.43" H (50.8mm x 50.8mm x 11.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -25°C ~ 71°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 83%, Current - Output (Max): 625mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 24V, Power (Watts): 15 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1 kV.
Інші пропозиції SKE15B-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SKE15B-24 SKE15B-24 Виробник : MEAN WELL SKE15-spec.pdf DC/DC, 15W, Вхід: 18-36VDC, Вихід: 24V/0.625А, ізоляція 1500VDC, корпус 50.8х50.8х11.0мм, -25...+71 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
SKE15B-24 SKE15B-24 Виробник : MEAN WELL SKE15-spec.pdf DC/DC, 15W, Вхід: 18-36VDC, Вихід: 24V/0.625А, ізоляція 1500VDC, корпус 50.8х50.8х11.0мм, -25...+71 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
SKE15B-24 SKE15B-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SKE15-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER 24V 15W
Packaging: Tube
Features: OCP, SCP
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 2.00" W x 0.43" H (50.8mm x 50.8mm x 11.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 71°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 83%
Current - Output (Max): 625mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 24V
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV