SKE15C-15
SKE15C-15 MEAN WELL USA Inc.
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER 15V 15W
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 15W 36-72Vin 15Vout.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SKE15C-15 SKE15C-15 Виробник : MEAN WELL Isolated DC/DC Converters - Through Hole 15W 36-72Vin 15Vout
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
SKE15C-15 Виробник : Mean-Well USA, Inc. Module DC-DC 1-OUT 15V 1A 15W 4-Pin