SKE15C-24
SKE15C-24 MEAN WELL
SKE15-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 15W 36-72Vin 24Vout
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
DC/DC, 15W, Вхід: 36-72VDC, Вихід: 24V/0.625А, ізоляція 1500VDC, корпус 50.8х50.8х11.0мм, -25...+71 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SKE15C-24 SKE15C-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SKE15-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER 24V 15W
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
SKE15C-24 SKE15C-24 Виробник : Mean-Well USA, Inc. ske15-spec.pdf Module DC-DC 1-OUT 24V 0.625A 15W 4-Pin Tube
на замовлення 35 шт:
Мінімальне замовлення: 7
товару немає в наявності
SKE15C-24 SKE15C-24 Виробник : MEAN WELL SKE15-spec.pdf DC/DC, 15W, Вхід: 36-72VDC, Вихід: 24V/0.625А, ізоляція 1500VDC, корпус 50.8х50.8х11.0мм, -25...+71 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
SKE15C-24 SKE15C-24 Виробник : MEAN WELL SKE15-spec.pdf DC/DC, 15W, Вхід: 36-72VDC, Вихід: 24V/0.625А, ізоляція 1500VDC, корпус 50.8х50.8х11.0мм, -25...+71 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт