SL085R003
SL085R003 Vishay / Ametherm
Виробник: Vishay / Ametherm
Inrush Current Limiters 8mm 5ohms 3A INRSH CURR LIMITER
на замовлення 318 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ICL 5 OHM 20% 3A 8MM, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Diameter: 0.315" (8.00mm), Lead Spacing: 0.201" (5.10mm), Approval Agency: CSA, Current - Steady State Max: 3 A, R @ 25°C: 5 Ohms, R @ Current: 180 MOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL08 5R003 SL08 5R003 Виробник : Ametherm SL085R003-276025.pdf Inrush Current Limiters 8mm 5ohms 3A INRSH CURR LIMITER
на замовлення 1123 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
SL08 5R003 SL08 5R003 Виробник : Ametherm SL085R003.pdf Description: ICL 5 OHM 20% 3A 8MM
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Diameter: 0.315" (8.00mm)
Lead Spacing: 0.201" (5.10mm)
Approval Agency: CSA
Current - Steady State Max: 3 A
R @ 25°C: 5 Ohms
R @ Current: 180 MOhms