Продукція > SL1 > SL1TTER27J
SL1TTER27J
Виробник:
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис SL1TTER27J
Current Sense Resistors - SMD 1W 0.27 Ohm 5% 100ppm.
Інші пропозиції SL1TTER27J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL1TTER27J SL1TTER27J Виробник : KOA Speer SL07-1-2-3-SLN2-SLZ-TSL-944281.pdf Current Sense Resistors - SMD 1W 0.27 Ohm 5% 100ppm