Продукція > AVX > SL201A101FABTR1
SL201A101FABTR1 AVX
SL-Series-1021246.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts100pF C0G
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 100 pF C0G(NP0) 1 % 2.54 mm.
Інші пропозиції SL201A101FABTR1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL201A101FABTR1 SL201A101FABTR1 Виробник : KYOCERA AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 100 pF C0G(NP0) 1 % 2.54 mm