Продукція > AVX > SL201A182JAB
SL201A182JAB AVX
SL-Series-1021246.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1800pF 5% C0G
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1800pF C0G(NP0) 5 % 2.54 mm.
Інші пропозиції SL201A182JAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL201A182JAB SL201A182JAB Виробник : KYOCERA AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1800pF C0G(NP0) 5 % 2.54 mm