Продукція > AVX > SL201A332JAB
SL201A332JAB AVX
SL-Series-1021246.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 3300pF 5% C0G
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 3300pF C0G(NP0) 5 % 2.54 mm.
Інші пропозиції SL201A332JAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL201A332JAB SL201A332JAB Виробник : KYOCERA AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 3300pF C0G(NP0) 5 % 2.54 mm