Продукція > AVX > SL201A472JAB
SL201A472JAB AVX
SL-Series-1021246.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 4700pF 5% C0G
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 4700pF C0G(NP0) 5 % 2.54 mm.
Інші пропозиції SL201A472JAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL201A472JAB SL201A472JAB Виробник : KYOCERA AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 4700pF C0G(NP0) 5 % 2.54 mm