Продукція > AVX > SL201A562JAB
SL201A562JAB AVX
SL-Series-1021246.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 5600pF 5% C0G
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 5600pF C0G(NP0) 5 % 2.54 mm.
Інші пропозиції SL201A562JAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL201A562JAB SL201A562JAB Виробник : KYOCERA AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 5600pF C0G(NP0) 5 % 2.54 mm