Продукція > AVX > SL201C223KAB
SL201C223KAB AVX
SL-Series-1021246.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.022uF 10% X7R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC .022uF X7R 1 0 % 2.54 mm.
Інші пропозиції SL201C223KAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL201C223KAB SL201C223KAB Виробник : KYOCERA AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC .022uF X7R 1 0 % 2.54 mm