Продукція > AVX > SL201C682KAB
SL201C682KAB AVX
SL-Series-1021246.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 6800pF 10% X7R
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 6800 pF X7R 10 % 2.54 mm.
Інші пропозиції SL201C682KAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL201C682KAB SL201C682KAB Виробник : KYOCERA AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 6800 pF X7R 10 % 2.54 mm