Продукція > AVX > SL201C683KAB
SL201C683KAB AVX
SL-Series-1021246.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.068uF 10% X7R
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC .068uF X7R 1 0 % 2.54 mm.
Інші пропозиції SL201C683KAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL201C683KAB SL201C683KAB Виробник : KYOCERA AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC .068uF X7R 1 0 % 2.54 mm