Продукція > AVX > SL205C104JAB
SL205C104JAB AVX
SL-Series-1021246.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.1uF 5% X7R
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.1 uF X7R 5 % 2.54 mm.
Інші пропозиції SL205C104JAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL205C104JAB SL205C104JAB Виробник : KYOCERA AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.1 uF X7R 5 % 2.54 mm