Продукція > AVX > SL205C224KAB
SL205C224KAB AVX
SL-Series-1021246.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.22uF 10% X7R
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.22 uF X7R 1 0 % 2.54 mm.
Інші пропозиції SL205C224KAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL205C224KAB SL205C224KAB Виробник : KYOCERA AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.22 uF X7R 1 0 % 2.54 mm