Продукція > AVX > SL205C473KABTR2
SL205C473KABTR2 AVX
SL-Series-1021246.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.047uF 10% X7R
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC .047uF X7R 10 % 2.54 mm.
Інші пропозиції SL205C473KABTR2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL205C473KABTR2 SL205C473KABTR2 Виробник : KYOCERA AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC .047uF X7R 10 % 2.54 mm