Продукція > AVX > SL205C473MABTR1
SL205C473MABTR1 AVX
SL-Series-1021246.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.047uF 20% X7R
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC .047uF X7R 20 % 2.54 mm.
Інші пропозиції SL205C473MABTR1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL205C473MABTR1 SL205C473MABTR1 Виробник : KYOCERA AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC .047uF X7R 20 % 2.54 mm